Prodloužení služeb

Vše ohledně prodloužení služeb na další období.

Prodloužení služeb

Příspěvekod J. Pátek (ČH) » 15 srp 2011 16:01

:!: Vždy aktuální informace naleznete v nápovědě "Prodloužení platnosti služeb"

Jak probíhá prodloužení platnosti služeb?
Měsíc před vypršením platnosti dané služby (tedy domény či hostingu) je vystavena výzva k úhradě poplatku za prodloužení služby o další rok. Informace o platbě jsou zaslány na kontaktní e-mail vedený v našem systému, výzva k úhradě je zároveň k dispozici v klientské sekci. Bližší informace o možnosti provedení platby jsou uvedeny na stránce Platby.

O prodloužení platnosti již nemám zájem

V případě, že jich nechcete danou službu využívat, informujte nás. Výzva k úhradě bude stornována a služba po vypršení její platnosti zrušena.
Uživatelský avatar
J. Pátek (ČH)
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 srp 2011 23:52

Zpět na Prodloužení služeb

Pilotní provoz

Fórum běží v pilotním provozu, který slouží k odstranění nedostatků a doladění funkcionality. Je možné, že nedostanete na svůj dotaz odpověď hned. Fórum zatím oficiálně neslouží jako zákaznická podpora.

Připomínky k pilotnímu provozu, prosím, pište do fóra nápady a připomínky.

Nápověda Českého hostingu

Než položíte dotaz:
Zkuste prohledat fórum. Je možné, že Váš problém tu již někdo řešil a vyřešil. Velkým zrojem vědomostí je nápověda Českého hostingu. Najdete v ní mnoho užitečných informací a konkrétní postupy jak nastavit služby.

Zákaznická podpora

v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hodin.
E-mail: podpora@cesky-hosting.cz
Telefon: +420 777 811 029

Pravidla fóra

Fórum slouží jako zdroj informací a podpora pro zákazníky Českého hostingu. Dodržujte zásady slušného chování, vyvarujte se vulgárních výrazů, urážek apod. Fórum není určeno k propagaci služeb, firem ani jednotlivců.

cron