Klientská sekce

Klientská sekce

Příspěvekod J. Pátek (ČH) » 16 srp 2011 11:37

:!: Vždy aktuální informace naleznete v nápovědě "Klientská sekce"

Jak získám přístupové údaje do klientské sekce?
Přístupové údaje jsou Vám automaticky vygenerovány a zaslány ihned po první objednávce.

Nemohu se přihlásit do klientské sekce
Zkontrolujte velká a malá písmena v zadávaném přístupovém jméně a hesle, pokud údaje kopírujete (např. z e-mailu), zkontrolujte, zda omylem nepřidáváte nějaký znak (typicky mezeru nebo konec řádku). Pro správné přihlášení a fungování klientské sekce je potřeba mít v prohlížeči povoleno přijímání cookies a zapnutý javascript. Pokud problémy přetrvávají, nechte si zaslat nové údaje, případně se obraťte na naší zákaznickou podporu.

Pokud ve výše zmíněném není problém, pak jste zřejmě připojeni k Internetu tak, že se Vaše veřejná IP adresa dynamicky mění při každém požadavku. Jedním z bezpečnostních atributů aplikace klientské sekce je i kontrola IP adresy uživatele, pokud se IP adresa v průběhu sezení změní, dojde k odhlášení uživatele. V tomto případě používejte jiné připojení k Internetu.

Více informací naleznete v nápovědě.
Uživatelský avatar
J. Pátek (ČH)
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 srp 2011 23:52

Zpět na Klientská sekce

Pilotní provoz

Fórum běží v pilotním provozu, který slouží k odstranění nedostatků a doladění funkcionality. Je možné, že nedostanete na svůj dotaz odpověď hned. Fórum zatím oficiálně neslouží jako zákaznická podpora.

Připomínky k pilotnímu provozu, prosím, pište do fóra nápady a připomínky.

Nápověda Českého hostingu

Než položíte dotaz:
Zkuste prohledat fórum. Je možné, že Váš problém tu již někdo řešil a vyřešil. Velkým zrojem vědomostí je nápověda Českého hostingu. Najdete v ní mnoho užitečných informací a konkrétní postupy jak nastavit služby.

Zákaznická podpora

v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hodin.
E-mail: podpora@cesky-hosting.cz
Telefon: +420 777 811 029

Pravidla fóra

Fórum slouží jako zdroj informací a podpora pro zákazníky Českého hostingu. Dodržujte zásady slušného chování, vyvarujte se vulgárních výrazů, urážek apod. Fórum není určeno k propagaci služeb, firem ani jednotlivců.

cron