SPAM, antispam a antivir

SPAM, antispam a antivir

Příspěvekod J. Pátek (ČH) » 16 srp 2011 10:59

:!: Vždy aktuální informace naleznete v nápovědě "Antispam" a "Antivir"

Protispamová opatření
V rámci našeho poštovního systému nabízíme dvě úrovně ochrany proti nevyžádané poště (spamu), kterou si mohou uživatelé nastavit podle svých potřeb. První úrovní je volba politiky pro přijímání pošty pro danou doménu, druhou je pak možnost nastavení antispamové kontroly pro vybranou schránku.

Antispam
U každé e-mailové schránky můžete zapnout antispam (nastavení se provádí v klientské sekci). Příchozí zpráva, která bude považována za nevyžádanou (spam), bude označena textem *****SPAM***** na začátku předmětu e-mailu. Na základě tohoto označení můžete například nastavit Vašeho e-mailového klienta, aby takové zprávy mazal, nebo ukládal do zvláštní složky. Antispam podezřelé zprávy nemaže, pouze označuje.

Více informací naleznete v nápovědě.

Antivir
Antivir pro e-mailové schránky je instalován na našich serverech a je aktivní pro SMTP politiky "b", "c" a "d". Vypnout jej můžete nastavením politiky "a" pro svou doménu.
Máte-li na své doméně antivir zapnutý a někdo Vám pošle e-mail, který bude obsahovat virus, nebude Vám tento e-mail vůbec doručen (přijetí zprávy bude odmítnuto SMTP kódem 5xx).

Antivir spolupracuje s databázemi známých virů. Pokud v nich ještě není uveden nějaký nový virus, může Vám být takovýto e-mail doručen.
Antivir není stoprocentně bezchybný. To, že je instalován na našich serverech neznamená, že Vám nemůže přijít virus z adresy, kterou znáte. Většinu zavirovaných e-mailů ale bezpečně nepustí do Vašeho počítače.

Více informací naleznete v nápovědě.
Uživatelský avatar
J. Pátek (ČH)
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 srp 2011 23:52

Zpět na SPAM, antispam a antivir

Pilotní provoz

Fórum běží v pilotním provozu, který slouží k odstranění nedostatků a doladění funkcionality. Je možné, že nedostanete na svůj dotaz odpověď hned. Fórum zatím oficiálně neslouží jako zákaznická podpora.

Připomínky k pilotnímu provozu, prosím, pište do fóra nápady a připomínky.

Nápověda Českého hostingu

Než položíte dotaz:
Zkuste prohledat fórum. Je možné, že Váš problém tu již někdo řešil a vyřešil. Velkým zrojem vědomostí je nápověda Českého hostingu. Najdete v ní mnoho užitečných informací a konkrétní postupy jak nastavit služby.

Zákaznická podpora

v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hodin.
E-mail: podpora@cesky-hosting.cz
Telefon: +420 777 811 029

Pravidla fóra

Fórum slouží jako zdroj informací a podpora pro zákazníky Českého hostingu. Dodržujte zásady slušného chování, vyvarujte se vulgárních výrazů, urážek apod. Fórum není určeno k propagaci služeb, firem ani jednotlivců.

cron