scripty v cronu

scripty v cronu

Příspěvekod anicka » 28 úno 2012 17:03

Dobrý den,

prosím o radu, jak pracovat s cronem. Na mé doméně totalwar.cz jsem do adresáře CRON.2hod umístila php script, který volá několik scriptů umístěné v aplikaci. Jsou volány přes include z vnějšku přes absolutní adresu "http://www..." Nicméně ani jeden nefunguje.

Díky,
anicka
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 úno 2012 17:01

Re: scripty v cronu

Příspěvekod J. Neuberg (ČH) » 01 bře 2012 11:17

Dobrý den,

důležité informace o práci s cronem najdete v naší nápovědě na stránce http://www.cesky-hosting.cz/pro-zakazni ... /cron.html . Váš skript se nespouští, protože nemá nastavena práva na spouštění. Tento skript ale stejně fungovat nemůže, neboť includování vzdálených souborů není v PHP z bezpečnostních důvodů povoleno.

Pokud chcete cronem spouštět externí PHP skript, můžete jej načíst například funkcí file_get_contents(), nebo funkcemi knihovny cURL.
Jan Neuberg - Podpora Český hosting
Kontakty na podporu ČH: +420 777 811 029, podpora@ceskyhosting.cz
Uživatelský avatar
J. Neuberg (ČH)
 
Příspěvky: 10
Registrován: 08 srp 2011 11:33


Zpět na PHP a skripty na serveru

Pilotní provoz

Fórum běží v pilotním provozu, který slouží k odstranění nedostatků a doladění funkcionality. Je možné, že nedostanete na svůj dotaz odpověď hned. Fórum zatím oficiálně neslouží jako zákaznická podpora.

Připomínky k pilotnímu provozu, prosím, pište do fóra nápady a připomínky.

Nápověda Českého hostingu

Než položíte dotaz:
Zkuste prohledat fórum. Je možné, že Váš problém tu již někdo řešil a vyřešil. Velkým zrojem vědomostí je nápověda Českého hostingu. Najdete v ní mnoho užitečných informací a konkrétní postupy jak nastavit služby.

Zákaznická podpora

v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hodin.
E-mail: podpora@cesky-hosting.cz
Telefon: +420 777 811 029

Pravidla fóra

Fórum slouží jako zdroj informací a podpora pro zákazníky Českého hostingu. Dodržujte zásady slušného chování, vyvarujte se vulgárních výrazů, urážek apod. Fórum není určeno k propagaci služeb, firem ani jednotlivců.

cron