Diskuzní fóra

Diskuzní fóra

Příspěvekod J. Pátek (ČH) » 16 srp 2011 14:02

:!: Diskuzním fórům se věnujeme podrobně na "Opensource.Cesky-hosting.cz"

Diskuzní fóra
Diskusní fóra, nebo též internetové diskuse, slouží, jak již název napovídá, k výměně názorů lidí. Diskuse jsou zpravidla rozděleny do témat, pod kterými se sdružují lidé se stejným zájmem nebo problémem. Nekterá diskusní fóra jsou jednoduchá a rychlá, ale existují i složetější a propracovanější open source systémy. Jak si zprovoznit vlastní open source diskusní fórum na Českém hostingu, najdete v našich návodech.
Uživatelský avatar
J. Pátek (ČH)
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 srp 2011 23:52

Zpět na Diskuzní fóra

Pilotní provoz

Fórum běží v pilotním provozu, který slouží k odstranění nedostatků a doladění funkcionality. Je možné, že nedostanete na svůj dotaz odpověď hned. Fórum zatím oficiálně neslouží jako zákaznická podpora.

Připomínky k pilotnímu provozu, prosím, pište do fóra nápady a připomínky.

Nápověda Českého hostingu

Než položíte dotaz:
Zkuste prohledat fórum. Je možné, že Váš problém tu již někdo řešil a vyřešil. Velkým zrojem vědomostí je nápověda Českého hostingu. Najdete v ní mnoho užitečných informací a konkrétní postupy jak nastavit služby.

Zákaznická podpora

v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hodin.
E-mail: podpora@cesky-hosting.cz
Telefon: +420 777 811 029

Pravidla fóra

Fórum slouží jako zdroj informací a podpora pro zákazníky Českého hostingu. Dodržujte zásady slušného chování, vyvarujte se vulgárních výrazů, urážek apod. Fórum není určeno k propagaci služeb, firem ani jednotlivců.

cron