Wiki systémy

Wiki systémy

Příspěvekod J. Pátek (ČH) » 16 srp 2011 14:04

:!: Wiki systémům se věnujeme podrobně na "Opensource.Cesky-hosting.cz"

Wiki systémy
Wiki systémémem se označují stránky (weby), které uživatelům umožňují přidávat obsah (jako například v diskusním fóru), současně jej mohou uživatelé měnit. Wiky systém je tedy nástroj, kterým se takovéto weby vytváří. Nějznámějších wiki systémem je jistě wikipedia.org, otevřená internetová encyklopedie. Wiki systémy se nejběžněji používají k vytváření znalostních bází k podpoře programů, nápovědám apod. Jak si zprovoznit wiki systém na Českém hostingu naleznete v našich návodech a článcích.
Uživatelský avatar
J. Pátek (ČH)
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 srp 2011 23:52

Zpět na Wiki systémy

Pilotní provoz

Fórum běží v pilotním provozu, který slouží k odstranění nedostatků a doladění funkcionality. Je možné, že nedostanete na svůj dotaz odpověď hned. Fórum zatím oficiálně neslouží jako zákaznická podpora.

Připomínky k pilotnímu provozu, prosím, pište do fóra nápady a připomínky.

Nápověda Českého hostingu

Než položíte dotaz:
Zkuste prohledat fórum. Je možné, že Váš problém tu již někdo řešil a vyřešil. Velkým zrojem vědomostí je nápověda Českého hostingu. Najdete v ní mnoho užitečných informací a konkrétní postupy jak nastavit služby.

Zákaznická podpora

v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hodin.
E-mail: podpora@cesky-hosting.cz
Telefon: +420 777 811 029

Pravidla fóra

Fórum slouží jako zdroj informací a podpora pro zákazníky Českého hostingu. Dodržujte zásady slušného chování, vyvarujte se vulgárních výrazů, urážek apod. Fórum není určeno k propagaci služeb, firem ani jednotlivců.

cron