doména, hosting

Dotazy a problémy s objednáním služeb.

doména, hosting

Příspěvekod Cesar » 05 říj 2011 11:45

Dobrý den
mám takový dotaz, nejsem v tom moc zběhlý a potřebuji poradit.
Registroval jsem si u vás doménu a teď nevím co sem to vlastně udělal. To asi jen nestačí nebo já nevim. Potřebuju prostě prostor kam nahraju svoje stránky a kde je budu aktualizovat, s přístupem přes ftp. To mi stačí jen takhle doména? A až zaplatím ty 300, tak mi dáte všechny ty přístupy k tomu??
Cesar
 
Příspěvky: 1
Registrován: 05 říj 2011 11:16

Re: doména, hosting

Příspěvekod J. Pátek (ČH) » 05 říj 2011 13:56

Dobrý den,

pokud chcete mít u domény webový prostor, je ještě potřeba přiobjednat hosting viz. naše nápověda http://www.cesky-hosting.cz/pro-zakazni ... ane-domene .

Již po schválení objednávky (před zaplacením) můžete začít náš hosting plně využívat a nastavit si požadované přístupy (FTP, databáze atd.). Kompletní návod jak s naším hostingem pracovat naleznete také v nápovědě na http://www.cesky-hosting.cz/pro-zakazni ... sting.html .
Jan Pátek - Podpora Český hosting
Kontakty na podporu ČH: +420 777 811 029, podpora@ceskyhosting.cz
Uživatelský avatar
J. Pátek (ČH)
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 srp 2011 23:52


Zpět na Jak objednat doménu a hosting

Pilotní provoz

Fórum běží v pilotním provozu, který slouží k odstranění nedostatků a doladění funkcionality. Je možné, že nedostanete na svůj dotaz odpověď hned. Fórum zatím oficiálně neslouží jako zákaznická podpora.

Připomínky k pilotnímu provozu, prosím, pište do fóra nápady a připomínky.

Nápověda Českého hostingu

Než položíte dotaz:
Zkuste prohledat fórum. Je možné, že Váš problém tu již někdo řešil a vyřešil. Velkým zrojem vědomostí je nápověda Českého hostingu. Najdete v ní mnoho užitečných informací a konkrétní postupy jak nastavit služby.

Zákaznická podpora

v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hodin.
E-mail: podpora@cesky-hosting.cz
Telefon: +420 777 811 029

Pravidla fóra

Fórum slouží jako zdroj informací a podpora pro zákazníky Českého hostingu. Dodržujte zásady slušného chování, vyvarujte se vulgárních výrazů, urážek apod. Fórum není určeno k propagaci služeb, firem ani jednotlivců.

cron